Gano Excel Türkiye şimdi Almanya’da

SİZ ALMANYA’DAKİ TÜRK VATANDAŞLARIMIZA VE SİZLERİN VESİLESİYLE ALMANYA’DAKİ DİĞER İNSANLARA BU İŞ FIRSATINI TÜRKİYE ÜZERİNDEN SUNMAK BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR GURURDUR.

GANO EXCEL INTERNATIONAL olarak NETWORK MARKETING sektörüne bir açıklık getirmek gerekiyor.

· İyi bir firma olmakla ,iyi bir fırsat olmak çok farklı şeylerdir.GANO EXCEL INTERNATIONAL büyük bir fırsattır.

· Hayatı idame ettirmekle,varlık sahibi olmak çok farklıdır.

· Gano Excel gerçekçi bir fırsattır ve şuanda ALMANYA’da başlangıç evresindedir.

· Gano Excel mucize mantar ganoderma lucidum un %83 Pazar payına sahip ilk %100 organik yetişme çiftliğine sahiptir.

· Gano Excel bu mucize mantar ile vazgeçilmez damak tadımız olan kahveyi harmanlayan network marketing sektöründe bir ilki başaran bir dünya devidir.

· Gano Excel bu lezzetli kahveleri ile insanlara SAĞLIK.

· Gano Excel dünyada devrim niteliği taşıyan ve inceleyen her bireyi hayretler içerinde bırakan kazanç planı ile VARLIK sunmaktadır.

 

· Sizde başlangıç evresinde yer alan liderlerden olup servetin % 70 ine sahip olma fırsatıyla karşı karşıyasınız.

· Şuan fırsat sizde . Ama insanlar GANO EXCEL INTERNATIONAL fırsatının farkına varınca, fırsatınız riske girecektir. Fırsatınızı riske sokmadan ,varlık sahibi olmak istiyorsanız BİZİMLE HEMEN ile irtibata geçin.

ÖNEMLİ NOT:

Şuanda tüm Avrupada ki distribütörlerimizin ürün ve döküman ihtiyaçlarının gönderimi HOLLANDA da yer alan AVRUPA MERKEZ LOJİSTİK OFİSİMİZDEN yapılmaktadır.En kısa sürede siz ALMANYA’daki iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için MACARİSTAN içerisinde de bir merkez ofis kurulumumuz yapılacaktır.Fakat şuanda tüm işlem takipleriniz ve müşteri hizmetleriniz Türkiye merkez ofisimiz tarafından yürütülecektir.Türkiye merkez ofisiniz tarafından verilecek hizmetler aşağıda yer almaktadır;

 

Nahsan ŞİMŞEK

Partner of GE Turkey – Hungary – Germany